Zielona przyszłość z Plump IT

Zielona przyszłość z Plump IT

Etyczne działania i troska o środowisko są jednym z fundamentów naszej marki. W pracy nad kosmetykami Plump It główną misją są wartości bliskie sercu Matki Natury. Plump It łączy w sobie miłość do natury, radość, jaką niesie zdrowe dbanie o swoje potrzeby i najnowszą, ekspercką wiedzę z zakresu kosmetologii.

Kierując się sercem, zaangażowaliśmy się we wspaniały projekt Plump It x Earthly. Projekt niesie same pozytywne konsekwencje dla całego ekosystemu i Matki Ziemi, bowiem przy każdym złożonym zamówieniu Plump It, zostanie zasadzone drzewo na Madagaskarze. Warto wspomnieć, że każde zasadzone drzewo usuwa z atmosfery 308 kg CO2 w ciągu 25 lat swojego życia. Projekt Earthly Madagascar rozpoczął się w 2007 roku. W ramach projektu zasadzono już ponad 300 milionów drzew i stworzono ponad 3 miliony dni roboczych dla miejscowej ludności. Do tej pory zasadziliśmy tyle drzew, że usunęliśmy z atmosfery 9,5 tony dwutlenku węgla. To tyle, co przejechanie 77 686 km lub zjedzenie 2377 cheeseburgerów!  Jest to wspaniały krok w przyszłość, by odwdzięczyć się naturze za wszystko, co dla nas robi.

Marka Plump It powstała z myślą o kobietach, którym zależy na jakości i efektach. Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie kobiet w zwiększeniu pewności siebie. Wszystkie powyższe czynności chcemy wykonywać w zgodzie z naturą, dlatego nasze kosmetyki są wolne od okrucieństwa i NIGDY nie były testowane na zwierzętach.

Oficjalnym dystrybutorem Plump It! w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.