O nas

NATURALNE PIĘKNO, CZYLI PLUMP IT

Wierzymy, że prawdziwe piękno ma każda z nas. Różnimy się od siebie i to właśnie te wszystkie różnice pokazują, jak bardzo jesteśmy wyjątkowe. W dzisiejszych czasach ciężko nam jest siebie zaakceptować skoro wciąż dążymy do ideałów narzuconych przez media. Chcemy mieć włosy jak Kylie Jenner, figurę jak Kim Kardashian, a usta jak Bella Hadid. Zapominamy, że Matka Natura obdarzyła nas naturalnie piękną urodą, a jedyne co możemy zrobić, to zadbać o siebie w sposób zgodny z samym sobą, bez konieczności wizyty u lekarza medycyny estetycznej. Właśnie z taką misją powstała nasza marka Plump It, by uwydatnić jeszcze bardziej Twoją zjawiskową urodę. Aby sprostać Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy szereg profesjonalnych kosmetyków, które w bezpieczny i skuteczny sposób wykorzystają i podkreślą Twoje naturalne piękno.

ODPOWIEDZIALNE I BEZPIECZNE SKŁADNIKI, CZYLI PLUMP IT


Marka Plump It tworzy swoje produkty z myślą o wszystkich. Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku, jaki masz odcień skóry, ile ważysz czy jaką masz płeć. Nasze produkty dostępne są dla wszystkich – bez ograniczeń.

Marka Plump It stawia również na Twoje bezpieczeństwo, dlatego wszystkie aktywne składniki, które są zawarte w naszych produktach są poparte naukowo. Każdy produkt zawiera innowacyjne substancje aktywne w odpowiednich stężeniach, abyś w bezpieczny jak i szybki sposób mogła cieszyć się ponętnymi i pełnymi ustami na co dzień. Dodatkowo wszystkie nasze kosmetyki są wolne od parabenów i siarczanów.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ, CZYLI PLUMP IT

Misją naszej marki jest dbanie o usta, a jednocześnie dbanie o planetę. Kochamy Matkę Nature i to, czym nas obdarowała, dlatego NIGDY nie testowaliśmy naszych kosmetyków na zwierzętach i NIGDY nie będziemy. W Plump It robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zarówno makijażystki w swoich salonach, jak i kobiety i mężczyźni w swoich domach korzystali z kosmetyków pielęgnacyjnych najwyższej jakości.

Oficjalnym dystrybutorem Plump It! w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.