FAQ - Jak możemy Ci pomóc?

Najczęściej zadawane pytania.
Jesteśmy tu dla Ciebie, dlatego przychodzimy z odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie - skontaktuj się z nami – zawsze chętnie pomożemy!

Naturalnie! Kosmetyki Plump It są testowane klinicznie i całkowicie bezpieczne dla Twoich ust. Przeznaczone są do codziennego stosowania, jako część nieodłącznej rutyny!

Plump It to profesjonalne kosmetyki, które za zadanie mają powiększyć i wypełnić Twoje usta. Po zastosowaniu produktów możesz poczuć lekkie uczucie mrowienia, szczypania oraz pieczenia. Jest to gwarancja działania składników aktywnych, które natychmiast po aplikacji rozszerzają naczynka krwionośne i przyspieszają mikrokrążenie, dzięki czemu produkty jeszcze szybciej wnikają do głębokich warstw skóry.

Odradzamy używania naszych kosmetyków Plump It jeśli jesteś w ciąży. Naturalnie, w naszym produkcie nie ma żadnej szkodliwej substancji, która mogłaby zaszkodzić Tobie bądź Twojemu dziecku, aczkolwiek zawsze powinnaś skonsultować stosowanie jakiegokolwiek produktu ze swoim lekarzem.

Odradzamy używania naszych kosmetyków Plump It jeśli karmisz piersią. Naturalnie, w naszym produkcie nie ma żadnej szkodliwej substancji, która mogłaby zaszkodzić Tobie bądź twojemu dziecku, aczkolwiek zawsze powinnaś skonsultować stosowanie jakiegokolwiek produktu ze swoim lekarzem.

Nie! Z dumą informujemy, że nasze kosmetyki Plump It nie są testowane na zwierzętach i są całkowicie wolne od okrucieństwa.

Tak! Kosmetyki Plump It nie zawierają ekstraktów zwierzęcych oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Jedna aplikacja produktu Plump It powinna wystarczyć na kilka godzin. Nasze naturalne oraz aktywne składniki utrzymują się na ustach od 2 do 12 godzin. Naturalnie, różni się to w zależności od osoby, bowiem najlepiej jest przetestować produkt na sobie.

Nie, w przypadku zastosowania produktu w odpowiedniej ilości. Możesz odczuć delikatny dyskomfort w postaci lekkiego uczucie mrowienia, szczypania oraz pieczenia. Jest to gwarancja działania składników aktywnych, które natychmiast po aplikacji rozszerzają naczynka krwionośne i przyspieszają mikrokrążenie, dzięki czemu produkt jeszcze szybciej wnika do głębokich warstw skóry.

Zdecydowanie tak! Nasz produkt będzie nadal tak samo skuteczny, aczkolwiek zawsze powinnaś skonsultować stosowanie jakiegokolwiek produktu ze swoim lekarzem.

Uwaga: nie zalecamy stosowania naszych produktów Plump It na suche oraz spierzchnięte usta. Jeśli masz otwarte rany na swoich wargach, to również odradzamy zastosowania naszego produktu.

Nasze kosmetyki Plump It są bezbarwne.

Absolutnie nie! Efekty stosowania naszych kosmetyków Plump It są w 100% odwracalne i zazwyczaj ustępują już po 12 godzinach.

Oficjalnym dystrybutorem Plump It! w Polsce jest Perfect Salon Sp. z o.o.